Close
Alecto

Alecto koolmonoxidemelder COA1910

Universele CO melder
Merk Alecto
Koolmonoxide detector, levensduur 10 jaar

Voeg toe aan vergelijken

ID2100000414574 EAN8712412579600 SKUCOA1910

€ 20,95 Incl. btw

2 Op voorraad Direct uit voorraad leverbaar!Bestel direct of kom het afhalen in onze winkel te Goes.

Alternatief/gerelateerd artikel

Rookmelder EN14604 lithium klein model DTCTSL40WT

Universele rookmelder
Merk Nedis
Rookmelder | EN14604 | Levensduur 10 jaar | Klein model

Voeg toe aan vergelijken

ID2100000286133 EAN5412810269211 SKUDTCTSL40WT

€ 23,95 Incl. btw

bekijk voorraad

Met de Alecto COA1910 koolmonoxidemelder wordt je direct gewaarschuwd bij koolmonoxide (CO) detectie. De melder heeft een levensduur van wel 10 jaar. De melder is voorzien van een gestucte korrelige muurstructuur en valt daardoor onopvallend en mooi weg in bijna ieder interieur. 


• De 10-jaars sensor zorgt ervoor dat je lang verzekert bent van een veilige melder.
• De CO melder wordt geleverd inclusief 3 stuks AA batterijen zodat je direct aan de slag kunt.
• De koolmonoxidemelder alarmeert bij te hoge concentratie koolmonoxide, maar waarschuwt ook al bij lage concentraties.
• De koolmonoxidemelder geeft via geluid en de lampjes duidelijk aan wat er aan de hand is. Bijvoorbeeld wanneer de batterijen bijna leeg zijn of de levensduur van de sensor na 10 jaar te einde komt.
• Compleet geleverd met bodemplaat, schroeven en pluggen voor een eenvoudige en snelle montage.

De behuizing van de koolmonoxidemelder, ook wel CO-melder genoemd, is opvallend onopvallend. De melder is namelijk voorzien van een gestucte korrelige wandstructuur. Zo valt deze in bijna iedere muur mooi weg. De CO-melder is compact (75 x 106 x 35 mm) en is geschikt om op te hangen, maar ook om neer te zetten.

Ook waarschuwing bij lagere concentratie koolmonoxide

Koolmonoxidemelders geven de concentratie koolmonoxide weer in ppm. Ppm staat voor parts per million, oftewel aantal deeltjes op 1 miljoen deeltjes. Wettelijk is het verplicht dat CO-melders alarm geven bij een gedetecteerde concentratie koolmonoxide vanaf 50 ppm gedurende 60 minuten. Ook wanneer je slaapt zal een alarm van >85dB niet onopgemerkt blijven.

Echter ook een langdurige aanwezigheid van een lagere concentratie CO is schadelijk voor de gezondheid. De Alecto COA1910 koolmonixidemelder geeft al een waarschuwing wanneer gedurende 60 minuten een concentratie van 30 ppm wordt gedetecteerd. 

Zoals alle koolmonoxidemelders van Alecto zijn deze van de hoogste kwaliteit en voldoen ze aan de Europees Norm (EN50291-1:2018). De Alecto COA1910 heeft een testknop waarmee je periodiek eenvoudig test of de koolmonoxidemelder nog naar behoren werkt. Geen enkele zorg dus meer over koolmonoxide met deze handige CO-melder!

Specificaties van Alecto koolmonoxidemelder COA1910

Vragen over dit product? Neem contact op

Heeft u vragen over bijvoorbeeld: de voorraden, levertijden, kwaliteit, staffelprijs of wellicht ergens een betere prijs gezien? Laat het ons weten.

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »